Philips Fixie Kulaklıklar Vitrinde Yerini Aldı

Ünlü teknoloji markalarından olan Philips yeni nesil Fixie Kulaklıkları piyasaya sürdü. Philips Fixie Kulaklık modelleriPhilips Fixie Kulaklık özellikleriPhilips Fixie Kulaklık fiyatları hakkında bilgi alabilmek için sizler için araştırma yapıp ilgili sayfamızda sizlerin okuması için yayınladık, ilgili sayfamızdan detayları takip edebilirsiniz.

Zengin bas çıkışı ve kapalı akustik sistemi sayesinde mükemmel gürültü izolasyonu sağlayan Philips Fixie kulaklıklar, modern stili ile de tam bir şehirli.
Son moda trendlerden ilham alan, monogram detaylara sahip Philips Fixie mikrofonlu kulaklığın 40 mm’lik yüksek kalite neodim sürücüleri derin ve zengin bas çıkışı sağlıyor.

Kulaklara uyum sağlayan ve sesi sızdırmayan kendinden eğimli kulaklıklar, hareket halindeyken dahi dışarıdan ses sızdırmıyor. Kapalı akustik tasarımı ise gürültü izolasyonunu mükemmel hale getiriyor.

Esnek metal kolu sayesinde uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermeyen Philips Fixie’nin yumuşak kulak üstü süngerleri de ekstra konfor sağlıyor. Şık ve süslü kafa bandı da çok yumuşak olan Philips Fixie’nin yerleşik mikrofonu bulunuyor… Bu sayede müzik dinlerken anında telefon ile görüşmeye geçiş yapmayı mümkün kılıyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here