LG Q6 Gözde Telefonu Kullanımıyla Dikkat Çekiyor

Lg uygun fiyatla sunmak istediği Q6 sınıfında köşeden köşeye ekran kullanan ilk akıllı telefon olarak öne çıkıyor. Dayanıklı 7000 serisi alüminyum malzemeden üretilen akıllı telefon, oldukça dayanıklı ve daha hafif bir gövdeye sahip oluyor. 149gr ağırlığındaki cihaz 5.5 inç ekrana sahip olması ile kullanım açısından daha iyi bir olanak sağlıyor.

2017 model telefonda 2160-1080p çözünürlüğe sahip ekranda 441 ppı yoğunluğa sahip, Önde 5 megapiksel arkada ise 13 megapiksel kameraya sahip, Snapdragon 435 işlemciye sahip telefonda 8 çekirdek yer alıyor. Adreno 505 grafik işlemcisi ile desteklenen akıllı telefonda oyun oynamak daha akıcı ve daha kaliteli bir hal alıyor. 3GB ram sunan akıllı telefon yazılımsal olarak Android 7. ile daha iyi bir kullanım sağlıyor, Saniyede 300mb veri indirip 100mb veri yükleme kapasitesi ile internet deneyiminde oldukça mutlu edici sonuçlar veriyor. Yakınlık, ortam ışığı, ivme ölçer, dijital pusula ve jiroskop sensörleri görev yapıyor. Lg Q6 da 3000 mAh çıkartılmayan pile sahip.

Çizilmeye çok müsait olan Lg Q6 rahat ve kullanışlı bir kullanım ile daha kullanıcı odaklı rahat ve sezgisel kullanım sunan Q6 daha  sadeleştirilmiş, Oyun pil tasarruf modu ile oyuna ara verip daha sonra oynamak isteyinceye kadar batarya ekran ve diğer kullanımını kısıp siz oyun oynamaya dönünceye kadar kullanıma açmıyor. Lg Q6 bir çok kullanışlı özelliği ve donanımsal üstünlükleri ile akıllı telefon piyasasında sağlam bir yer edinmiş durumda.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here