Galaxy S9+ Hakkında Detaylı Bilgiler

Galaxy S9+’nın Fiyatı Ve Özellikleri Sızdırıldı

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Samsung firması tarafından üretilen ve amiral gemisi akıllı cep telefonu serisi olan Galaxy S9 modelinden sonra şimdi de Galaxy S9+ serisi fiyatı ve bazı özellikleri  hakkında bilgiler sunuldu.

Yerel bir banka içerisinde dağıtılan tanıtım broşüründe yer alan Galaxy S9+ serisi satışa sunulması beklenen süreç itibariyle 849 euro ve 1000 euro üzerinden fiyatlandırıldığı görülmektedir. Bu sayede, merakla beklenen ve satışa sunulmasından itibaren yoğun olarak ilgi görmesi öngörülen Galaxy S9+ modeli fiyat tarifesi üzerinden da günler öncesinden gerekli bilgiler alınmıştır. Henüz diğer özellikleri hakkında bilgilerin sunulmadığı Galaxy S9+ modelinin 900 karei super slow motion ve f/1.5 diyafram açıklığına sahip olduğu tahmin edilmektedir.

Ayrıca, süper düşük ışık özelliğine de sahip olduğu tahmin edilen Galaxy S9+ modeli bu sayede kullanıcılar tarafından beğeni kazanması söz konusu olmaktadır. Henüz satışa sunulmayan ve satışa sunulmasından itibaren ciddi talep görmesi hedeflenen Galaxy S9+ modelinin başta ülkemiz piyasalarında olmak üzere dünya piyasalarında her yaştan Samsung akıllı cep telefon tutkunlarına hitap edeceği şimdiden öngörülmektedir. Ayrıca, Galaxy S serisine oranla daha fazla özelliklere sahip olacağı da öngörülen Galaxy S9+ serisinin bu sayede Samsung firmasına da ekonomik yönden ciddi anlamda katkı sağlaması öngörülmektedir. Üretici firmanın ileriki dönemlerde merakla beklenen Galaxy S9+ serisi fiyatında indirim yapıp yapmayacağı ise, merak edilen konular arasında yer almaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir