WordPress Premium Tema Siteleri

Sürekli olarak WordPress temaları arıyorsanız ve birçok siteden indirmiş olduğunuz temaları beğenmediyseniz, sizler için çok güzel WordPres Temaları sunan siteleri bir araya getirdik. Derlemiş olduğumuz siteler üzerinden dilediğiniz kadar profesyonel ve ücretsiz WordPres temalarına sahip olabilirsiniz.

Themeforest, Themeisle vb. siteler, gibi ücretli olarak tema sunan sitelerin günümüzde döviz kuruna bağlı olarak da pahalı gelmesi birçok kişi için sıkıntılı bir durum oluşturmaktadır. Ayrıca pek çok kişi de WordPress temalarına ücret ödememek için ücretsiz olarak sunulan tema sitelerine yönelmektedirler.

Hiç kimse maliyeti yaklaşık 69 dolar tutan bir blog sitesi temasını bir çırpıda almak istemez ve birçok araştırma sonucunda eğer gerekirse almak zorunda kalır. Piyasada hem Türkçe hem de ücretsiz WordPress tema sitesi bulmak mümkündür. Ancak bu sitelerin ne kadar güvenilir olduğu da tartışma konusu olmaktadır. Bu yüzden sağlam ve kaliteli WordPress tema arıyorsanız bir miktar parayı da gözden çıkarmanız gerekebilir.

WordPress.Org: Oldukça kaliteli ve göz alıcı temaları bu site üzerinden satın almanız mümkündür.

Elegant Themes: Bu site üzerinde bulunan temaların çoğu ücretli olsa da, hem ücretsiz hem de kaliteli temaları bulmanız da mümkündür.

Just Free Themes: Site isminden de anlaşılacağı gibi ücretsiz ve kaliteli Wordpres temalarına sahip olabileceğiniz bir site. Bu site üzerinden neredeyse Premium ayarında birçok kategoriye uygun tema bulabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here