Google Crome yeni güncelleme ile geliyor

Android cihazlar için her geçen gelen güncellemeler kullanıcıların rahat etmesine neden oluyor. Özellikle son zamanlarda Google Crome uygulamasının Android uygulamasında ortaya çıkan hataları gidermek için çalışmalarına devam eden Google 58. Sürümü ile birlikte yeni güncellemesini resmen kullanıcılarının hizmetine sundu.

Google Crome güncellemesi geldi

Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz veya tabletiniz varsa Google Play üzerinden cep telefonlarınızda bulunan uygulamanın güncellemesini yapabilirsiniz. 58. Beta sürümü üzerinde uzun zamandır çalışmalarına devam eden Google’un özellikle bu konuda sunduğu hizmetler kapsamında beta sürüm üzerinde yapılan güncelleme ile telefonların ciddi anlamda bir performans artışı yaşadığı görmüş olacaksınız.

Binlerce kullanıcı tarafından test edildikten sonra hayata geçirilen bu uygulama ile birlikte artık Crome tarayıcınız daha hızlı çalışacak ve gereksiz hatalar ve donmalar ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Yenilikçi özelliklerini kullanıcıların hizmetine sunan Google Crome yeni güncellemesinde aynı zamanda indirme konusunda da kullanıcılarına yüksek bir performans sunmaktadır.

İndirme ve indirilen dosyaları görüntüleme konusunda yenilikleri sunan Google’un yeni eklediği bu özellikler son güncellemede en çok dikkat çeken özelliklerin başında geliyor. Veriler sekmesinde de düzenleme yaparak kullanıcılarının daha rahat bir şekilde hizmet almasına yardımcı olan Google Crome 58. Sürümünü indirmek veya güncellemek için Google Play mağazasına giriş yapmanız ve burada bulunan güncelle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here