Müzik İndirmede Yeni Adres Tubidycep

Cep telefon kullanıcıları için inanılmaz bir kolaylık sağlamakta olan bir mp3 indirme sitesi olan tubidy uygulamaya ihtiyaç duymadan youtube üzerinde dinlediğiniz bütün müzikleri kolayca telefonunuza indirebilir istediğiniz şarkıyı mp3 formatında indirebilirsiniz.
Hiçbir uygulama indirmeye gerek kalmadan cep telefonundan ve bilgisayardan sisteme giriş yaparak istediğiniz şarkıyı arama kutusuna yazmak. Siteme üyelik ve ücret ödemeden istediğiniz kadar müzik dinleyebilir ve arama yaparak bulduğunuz müziği mp3 olarak cihazınıza indirebilirsiniz. Sistemde şuanda sadece mp3 formatında indirmeye izin verilen www.tubidycep.mobi ilerleyen zamanlarda mp4, mkv, avi gibi video dosyalarını indirmek de mümkün olacak gibi görünüyor.
İOS sistemlerinde Tubidy mobil sitesini kullanmak istiyorsanız hiçbir ek işlem yapmadan normal bir şekilde sisteme girebilir istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Mp3 yüklemek için arama bölümüne şarkı veya şarkıcı ismi yazın ve istediğiniz bir müziği hemen indirin. Aynı şekilde andorid kullanıcılarının da Uygulama ve programa ihtiyaç duymayacaklar tubidy mp3 indir web sitesi tüm cihazlarla uyumlu olarak çalışır.
Son günlerde art arda açılan mp3 indirme sistemleri arasında bir çok rakibinin arasından sıyrılmayı başaran tubidy ile hem Mp3 hem de Mp4 indirmek için incelediğimiz youtube üzerinden nasıl müzik indirilir ve ücretsiz youtube mp3 çevirici hakkında bilgiler verdik. Hemen ücretsiz mp3 indirici sitesini kullanmak için tek yapmanız gereken web sitesini ziyaret etmek.

http://www.tubidycep.mobi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here