Acer Predator 21 X

Acer’in Predator oyun serisinin en güçlü laptopu olan 21 X, bu cihazı güçlü kılan cihazın içerisinde iki adet nvidia GTX 1080 ekran kartının iki adet üzeründe barındırması diğer üstün özellikleri ise 7. nesil i7 işlemciy ve 64gb ram’a sahip olan bu laptop ilk kıvrımlı ekranlı notebook olma özelliğini taşıyor.

21 inçlik geniş kavisli ekrana sahip olan Predator 21 X’in göz takip sistemi ile herhangi bir şekilde desteklenen oyun ve programları göz takip sistemi ile mous’a gerek kalmadan gözünüz ile sağa sola bakarak veya oyunda hedef alarak yönlendirme özelliğine sahip olan Predator 21 X mekanik klavyesi ile kullanıcı deneyimini daha iyi ve performanslı bir hale getiriyor bu sayede oyuncuların oyundan tat alma kalitesi daha da yükseliyor. laptop’un sağ kısmında bulunan numlock tuşlarını kaldırıp elinize alıp veya ters çevirip koyarak trackpad özelliğini kullanabiliyorsunuz. Predator 21 X’in dört adet üzerinde iki adet altında bulunmak üzere toplam altı adet hoparlör barındırıyor ve bu laptopu tam beş ayrı fan soğutuyor. 8kg ağırlığa sahip olan Predator 21 X üst düzey oyuncu deneyimi ve barındırdığı özellikleri ile bizlerin bir laptoptan beklentilerini tatmin ederek çok güzel bir deneyim sağlıyor.

2960 – 1080 çözünürlükte inanılmaz canlı bir ekrana sahip olan Predator 21 X full hd geniş ekranı ile bir laptoptan beklenen herşeyi fazlasıyla yerine getiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here